Młody ŚKPR wygrał Caban Cup

Kolejny turniej i kolejne zwycięstwo. Młodziutki ŚKPR (rocznik 2005) do swojej całkiem bogatej już kolekcji trofeów dołożył następne – Caban Cup. W Chrzanowie świdniczanie pokazali plecy jedenastu zespołom z Polski i Czech.

Turniej odbył się od 27 do 29 stycznia. Drużyna prowadzona przez Annę Szporko wygrała sześć z siedmiu spotkań. Jedyna porażka przytrafiła im się w grupowym pojedynku z Anilaną Łódź (13:14). W pozostałych meczach ŚKPR kolejno zwyciężał 13:10 z Olimpem Grodków, 18:7 z Czuwajem II Przemyśl, 21:1 (!) z UKS Trops Poddębice, 15:6 z Chrzanowem, w półfinale 11:3 Czuwajem I Przemyśl i w finale 16:11 z Kusym Kraków. Maciej Markowski został wybrany MVP turnieju, a Damian Królak najlepszym zawodnikiem drużyny. – Mamy bardzo wyrównaną drużynę. Zagrażamy przeciwnikom i zdobywamy bramki z każdej pozycji. Potrafimy świetnie zagrać w obronie, na przykład w półfinale z Przemyślem, gdzie dosłownie zniszczyliśmy przeciwników grą w obronie – podsumowała turniej trenerka Anna Szporko.

 

ŚKPR: Pajdała, Mikuła, Klimkowski – Gusiacki, M. Markowski, Chrząstowski,. A. Szporko, Królak, Dziedzic, Michalski, Włostowski, Konarski, Walaszczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *