MKS kontra lider

siatka 17

siatka 17Kilka tygodni temu siatkarki MKS-u Świdnica pokonały na własnym parkiecie przewodzącą tabeli II ligi Politechnikę Śląską Gliwice. W sobotę do Świdnicy przyjedzie kolejny lider – Sokół 43 Katowice. Czy podopieczne Marka Olczyka znów sprawią sensację?

 

Kilka tygodni temu siatkarki MKS-u Świdnica pokonały na własnym parkiecie przewodzącą tabeli II ligi Politechnikę Śląską Gliwice. W sobotę do Świdnicy przyjedzie kolejny lider – Sokół 43 Katowice. Czy podopieczne Marka Olczyka znów sprawią sensację? siatka 17

Będzie to już siedemnasta, przedostatnia kolejka rundy zasadniczej. Wydaje się, że mecz ma większe znaczenie dla przyjezdnych, które muszą walczyć o utrzymanie pierwszej pozycji, gwarantującej najwyższe rozstawienia przed pay offami. Świdniczanki są już niemal pewne zajęcia siódmego miejsca i wiadomo, że zagrają w play down. W pierwszym spotkaniu obu drużyn lepsze były siatkarki z Katowic, które wygrały przed własną publiką 3:0 (17, 22, 19).

Czy rozochocony ostatnimi lepszymi występami siatkarki MKS-u będą potrafiły zatrzymać Sokoła? Przekonamy się w sobotę. Początek meczu w hali na osiedlu Zawiszów o godzinie 15.00.

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *