Śmiertelny wypadek na obwodnicy

bmw

bmwDo śmiertelnego wypadku samochodowego doszło w piątek 3 sierpnia ok. godz. 14.30 na dolnym wjeździe na obwodnicę w Bielawie. Jadący z góry z dużą prędkością samochód marki BMW wyprzedzał na zakazie. Auto wpadło w poślizg na wilgotnej nawierzchni i uderzyło w jadącego z dołu forda. Na miejscu zginęli kierowca i pasażer BMW. Droga jest zablokowana.

 

Do śmiertelnego wypadku samochodowego doszło w piątek 3 sierpnia ok. godz. 14.30 na dolnym wjeździe na obwodnicę w Bielawie. Jadący z góry z dużą prędkością samochód marki BMW wyprzedzał na zakazie. Auto wpadło w poślizg na wilgotnej nawierzchni i uderzyło w jadącego z dołu forda. Na miejscu zginęli kierowca i pasażer BMW. Droga jest zablokowana.bmw

Kierowca BMW zdecydował się na wyprzedzanie na moście tuż przed wjazdem na rondo. Nawierzchnia była śliska po deszczu, więc samochód wyniosło na sąsiedni pas.

Siła uderzenia była tak duża, że oba pojazdy udrzuciło na kilkanaście metrów.

Na miejsce wysłano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowane osoby przewieziono do szpitala. W fordzie były dwie osoby, a w BMW – cztery (dwie z nich nie żyją).

Na miejscu trwają czynności prokuratorskie. Droga jest zamknięta. Policja kieruje pojazdy na objazd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *