Majówka w gminie Marcinowice

plakat-orlik

plakat-orlikPrzed nami długi majowy weekend, a wraz z nim – okazja do wypoczynku i radosnego świętowania. Nie inaczej będzie w gminie Marcinowice, gdzie na 2 i 3 maja zaplanowano ciekawe wydarzenia.

Przed nami długi majowy weekend, a wraz z nim – okazja do wypoczynku i radosnego świętowania. Nie inaczej będzie w gminie Marcinowice, gdzie na 2 i 3 maja zaplanowano ciekawe wydarzenia.

Majówka na Orliku

Na rodzinną majówkę z akcentem charytatywnym zapraszamy 2 maja na boisko Orlik w Wirkach. Organizatorzy przygotowali atrakcje dla całych rodzin, m.in. loterię fantową (do wygrania tona węgla), licytację atrakcyjnych przedmiotów, konkurs strongman, zabawy dla dzieci pod okiem profesjonalnych animatorów, pokaz żonglerki piłką nożną, turniej Akademii Piłkarskiej Marcinowice, zamki dmuchane, swojskie jadło i biesiadna muzyka. Fundusze zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na rehabilitację małego Szymona z Wirek. Start o godzinie 15.00 na terenie przy Orliku.

plakat-orlik

Strażackie Święto Konstytucji

Podwójne świętowanie zaplanowano 3 maja w Marcinowicach. Tego dnia na boisku sportowym odbędą się obchody Święta Konstytucji 3 Maja połączone ze Strażacką Majówką. Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00 mszą świętą, a od godziny 15.00 na wszystkich gości czekają występy młodych artystów, pokaz tańca, zabawy z animatorami, konkursy rodzinne. Młodzi sportowcy będą mogli wziąć udział w otwartym treningu Akademii Piłkarskiej w Marcinowicach.

Afisz strazacki 2015

W imieniu organizatorów zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *