Dokładnie dzisiaj, 1 grudnia o godz. 6.00 do Gminnego Żłobka w Pszennie zawitały maluchy. Pierwsze dni pobytu dziecka w żłobku są dla każdego maluszka bardzo trudne. Stąd też najmłodszym mieszkańcom gminy Świdnica i nie tylko towarzyszą rodzice. Tym, którzy w procesie rekrutacji nie zdążyli z przesłaniem kart zgłoszeń przypominamy, że są jeszcze wolne miejsca.

Każde dziecko jest dla nas wyjątkowe, dlatego przywiązujemy ogromną uwagę do tego, aby każdy maluch miał zapewnione jak najlepsze warunki do swojego rozwoju. Nowoczesny żłobek z pewnością będzie dobrze służył rodzicom i ich maluszkom, a jednym z wielu atutów naszego obiektu jest własna kuchnia. Mamy wykwalifikowany personel, który gotuje smaczne i zdrowe posiłki dla dzieci.

Mamy dobre informacje dla rodziców i opiekunów. Posiadamy jeszcze wolne miejsca do Żłobka Gminnego w Pszennie. Szczegółowe informacje udzielane są w siedzibie jednostki przy ul. Słonecznej 16 w Pszennie, lub pod nr tel. 74 646 04 36, e-mail: dyrektor@zlobekpszenno.pl

Ile wynosi odpłatność w żłobku?

Zgodnie z uchwałą Rady Gminy Świdnica opłata za pobyt dziecka w Żłobku Gminnym w Pszennie w wymiarze do 10 godzin dziennie wynosi 10% wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalonego na podstawie odrębnych przepisów (na chwilę obecną będzie to opłata w wysokości 280 zł.)

Opłata dodatkowa za pobyt dziecka w żłobku powyżej 10 godz. dziennie wynosi 10% miesięcznej opłaty stałej za każdą rozpoczętą godzinę (na chwilę obecną będzie to opłata w wysokości 28 zł.)

Maksymalna dzienna opłata za wyżywienie dziecka w żłobku wyniesie 0,4% minimalnego wynagrodzenia za pracę ustalonego na podstawie odrębnych przepisów (na chwilę obecną będzie to opłata w wysokości 11,20 zł.).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *