Kolejny „Niezwyczajny” ze Świdnicy

Michał Działowski, świdnicki harcmistrz zwyciężył w powszechnym głosowaniu i został laureatem tegorocznego plebiscytu Związku Harcerstwa Polskiego „Niezwyczajni” w kategorii „Wspieranie drużynowego z poziomu hufca”.

Niezwyczajny

„Niezwyczajni” 2016 wybierani byli w sześciu kategoriach: Wspieranie drużynowego z poziomu hufca, Wspieranie drużynowego z poziomu szczepu, Wspieranie rozwoju instruktorskiego drużynowych, Kształcenie drużynowych, Na granatowym szlaku i Efektywne zarządzanie hufcem.

Michał Działowski został nominowany w kategorii „Wspieranie drużynowego z poziomu hufca”. W uzasadnieniu można było przeczytać: „Łączy rolę drużynowego 23. Świdnickiej Gromady Zuchowej „Leśne duszki” z funkcją członka komendy hufca, który w zakresie swoich działań ma rzecznictwo spraw drużynowych zuchowych i koordynowanie przedsięwzięć tej metodyki w hufcu. Wdrożył w hufcu swój autorski projekt stażu dla osób, które w przyszłości chciałyby prowadzić własne gromady. Umiejętnie i samodzielnie promuje działania metodyki zuchowej w mediach lokalnych”.

Ogłoszenie finalistów piątej edycji Plebiscytu ZHP „Niezwyczajni” odbyło się 27 lutego podczas gali z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

Przypomnijmy, że w ubiegłych latach to Julianna Zapart, harcerska instruktorka ze Świdnicy oraz uczennica II LO w Świdnicy, Aleksandra Karwala z Grodziszcza zostały laureatkami plebiscytu Związku Harcerstwa Polskiego „Niezwyczajni”.

(bfg)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *