Kino na Szpilkach w klimacie PRL-u

 

Kino Na Szpilkach powraca w nowym roku w pięknym stylu! Karnawałowo-walentynkowa edycja to mnóstwo atrakcji, konkursy z nagrodami oraz doskonały film, a to wszystko w klimacie PRL-u.

szpilki

Cinema 3D w Świdnicy zaprasza wszystkie Panie już w czwartek, 2 lutego na godzinę 18.00.

Pierwsze tegoroczne spotkanie rozpocznie się tradycyjną lampką szampana w holu kina. Na początek będzie można zapoznać się z atrakcjami przygotowanymi przez bardzo licznie przybyłych partnerów wydarzenia. Naprzeciw „obywatelkom” i „towarzyszkom” wyjdą z pomocną ręką i dobrą radą Panie z Centrum Dietetycznego Naturhouse, Mydlarnia u Franciszka, Mary Kay, Depil Concept z Wałbrzycha, Souvre, The Rose czy Oriflame. Za sprawą Pani Małgorzaty Hayder-Zibrow z Perfekcyjnych Dekoracji przy współpracy z Ciukuruku zobaczymy, jak mogłyby wyglądać dekoracje walentynkowe za czasów PRL-u, gdyby partia takie święto pozwoliła obchodzić.

Fitness World zadba o kondycję fizyczną, a o nasze portfele postara się Bank Zachodni WBK. Nad dobrym kontaktem popracuje salon Play, a sklep Po Robocie kusić nas będzie bogatą ofertą oryginalnych i regionalnych piw czy napoi.

W holu kina pojawi się również seksuolog Dorota Werner gotowa odpowiedzieć Paniom nawet na te najtrudniejsze pytania.

Wieczór zwieńczy film „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, a w jego tematykę w krótkiej prelekcji dotyczącej obecnego stanu seksualności kobiet wprowadzi Panie seksuolog Dorota Werner.

Michalina Wisłocka napisała książkę, która zmieniła wszystko. Ale zanim „Sztuka kochania” podbiła rodzimy rynek księgarski i zrewolucjonizowała seksualność PRL-u, jej autorka musiała przejść długą drogę. Słynna ginekolog poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i przepychanki z bezduszną cenzurą. Opowieść o powstaniu „Sztuki kochania” Michaliny Wisłockiej to historia rewolucji seksualnej w wersji PRL.

Pragnę zaprosić wszystkie Panie na lutową edycję Kina na szpilkach. Bardzo się cieszę, że ponownie mogę się wcielić w role organizatora. Zawsze było, jest i będzie to dla mnie niezwykle wydarzenie. Przez ostatni czas skupiona byłam głównie na urokach macierzyństwa i nie ukrywam, że powrót do pracy łatwy nie jest, ale myśl o spotkaniu z Paniami daje mi olbrzymią dawkę pozytywnej energii   – mówi Katarzyna Dzwoniarska, Dyrektor Cinema 3D w Świdnicy i współpomysłodawca eventu.

Wszystkie Panie, które nie będą chciały, aby wieczór skończył się na seansie filmowym na afterparty zaprasza Piwnica Ratuszowa, która oferuje 10 proc. zniżki oraz pub Seta i Galareta proponująca Paniom ze „szpilek” specjalny, drink powitalny.

Bilety już do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Przenieść się do czasów PRL-u

UWAGA! Organizatorzy zapraszają wszystkie Panie do wspólnej zabawy jeszcze przed wyjściem z domu! Królować mają stylizację z PRL-u, na każdą przebraną Panią czekać będzie drobny upominek, a te najlepsze przebrania wezmą udział w konkursie o nagrodę główną. Stylizację oceniać będzie 3 osobowe jury w składzie Katarzyna Dzwoniarska (Dyrektor Cinema 3D w Świdnicy), Małgorzata Hayder-Zibrow (Perfekcyjne Dekoracje) oraz Dorota Werner (seksuolog, pedagog, psychotraumatolog, kierująca Świdnickim Centrum Psychoedukacji i Terapii „Erlass”.

Oprócz tego odbędzie się również PRL-owski quiz, w którym do wygrania będą m.in. vouchery do Manufaktury, Da Grasso czy Kryształowej Gospody Kuflowej, idealne do wykorzystania np. przy okazji zbliżających się walentynek.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *