Kino na Szpilkach na Dzień Kobiet (KONKURS)

Specjalna edycja Kina Na Szpilkach z okazji Dnia Kobiet już 16 marca! CINEMA 3D w Świdnicy przygotowało mnóstwo atrakcji, pokaz przedpremierowy komedii „Wszystko albo nic” oraz super niespodziankę dla wszystkich Pań. Jednak zabawę czas zacząć już dziś!

 Z okazji tego wyjątkowego dnia jakim jest Dzień Kobiet świdnickie kino zaprasza serdecznie wszystkie Panie na mnóstwo atrakcji przygotowanych przez partnerów wydarzenia, tradycyjną lampkę szampana i specjalny pokaz przedpremierowy komedii „Wszystko albo nic” a dodatkowo, atrakcją główną będzie wyjątkowe show czyli odrobina pikanterii i szaleństwa za sprawą pokazu grupy Chippendales! Zanim jednak spotkamy się w CINEMA 3D w Świdnicy organizatorzy wydarzenia zachęcają do wzięcia udziału w konkursie w którym nagrodą główną jest voucher w wysokości 300 zł i 10% rabatu do SPA w Hotelu Dębowym w Bielawie!

Organizatorzy do 8 marca czekać będą na zdjęcia które w najtrafniejszy i najoryginalniejszy sposób ukazywać będą kobiece piękno podczas codziennych obowiązków. – Nie chodzi nam absolutnie o profesjonalne zdjęcia z sesji fotograficznych. Nie sztuką jest pięknie wyjść na zdjęciu gdy wokół mamy grupę stylistów, wizażystów a przed sobą zawodowego fotografa. Chcemy aby Panie pokazały nam jak być piękną, jak zachować kobiecość wykonując na co dzień masę obowiązków, pracując, zajmując się domem czy dziećmi.- zachęca Bartosz Zacharski, Specjalista ds. kluczowych klientów kina CINEMA 3D w Świdnicy.

Wszystkie Panie które przybędą na marcowe Kino Na Szpilkach mogą wziąć udział w konkursie już od dziś! Na adres mailowy kina swidnica@cinema3d.pl wystarczy wysłać zdjęcie zgłaszane do konkursu w tytule maila wpisując „Kino Na Szpilkach – konkurs” do 8 marca włącznie. Zwyciężczyni ogłoszona zostanie podczas marcowego Kina Na Szpilkach. Regulamin konkursu dostępny w kinie Cinema 3D w Świdnicy.

Bilety na wydarzenie do nabycia w kasach kina oraz na stronie www.cinema3d.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *