Kasjerka ukradła prawie 140.000 zł

sad1

sad1Policjanci z bielawskiego komisariatu zatrzymali 47-letnią kobietę, która będąc pracownikiem firmy zajmującej się usługami finansowo-kredytowymi, przywłaszczyła sobie pieniądze w kwocie nie mniejszej jak 134.000 zł pochodzące z kont klientów. Sąd może skazać kobietę nawet na pięć lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z bielawskiego komisariatu zatrzymali 47-letnią kobietę, która będąc pracownikiem firmy zajmującej się usługami finansowo-kredytowymi, przywłaszczyła sobie pieniądze w kwocie nie mniejszej jak 134.000 zł pochodzące z kont klientów. Sąd może skazać kobietę nawet na pięć lat pozbawienia wolności.policja1

W piątek 9 listopada policjanci z Komisariatu z Bielawy zatrzymali 47-letnią mieszkankę Bielawy. Kobieta, jako kasjerka firmy, miała dostęp do kont klientów tej placówki, co postanowiła wykorzystać jako „dodatkowy dochód”. Łączna wartość strat, jakie powstały w wyniku jej przestępczej działalności to kwota nie mniejsza niż 134.000 zł.

Proceder ten przerwał jeden z pokrzywdzonych, który zawiadomił kierownictwo placówki po tym, jak stwierdził wypłatę pieniędzy, której nie dokonał. W toku postępowania okazało się, że podejrzana działała w ten sposób na przestrzeni kilku lat. 47-latce za te przestępstwa grozi kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności oraz obowiązek zwrotu przywłaszczonych pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *