Kasa za zdjęcia

fotomaraton

Robisz zdjęcia aparatem cyfrowym lub analogowym? Jesteś kreatywny i lubisz indywidualny sposób patrzenia na otaczający świat? Zgłoś się do Fotomaratonu Świdnickiego.

fotomaraton

Imprezę już po raz 25. organizuje Świdnicki Ośrodek Kultury. Oprócz kreatywności i zainteresowania fotografią, w fotomaratonie liczy się także wytrwanie do końca.

Jest o co walczyć. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 3 tysiące złotych nagrody, drugiego – 1500 złotych, a trzeciego – 500 złotych.

Aby wziąć udział w imprezie należy uiścić opłatę w wysokości 40 złotych. Organizatorzy przypominają, że dyskwalifikacja następuje w przypadku: nie stawienia się na określony czas w biurze fotomaratonu, braku realizacji zadanych tematów lub ich realizacja jest niezgodna z ustaloną kolejnością.

Tegoroczne Dni Fotografii odbędą się we wrześniu.

Fotomaraton zostanie zorganizowany 10 września, a ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz wystawa prac nastąpi dzień później, 11 września o godz. 12.00 w miejskim teatrze.

Zgłoszenia do udziału w fotomaratonie przyjmuje Świdnicki Ośrodek Kultury telefonicznie: 74/851-56-57, 74/852-29-78 lub elektronicznie: e-mail: sok@sok.com.pl.

(bfg)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *