Kasa za dobry biznesplan

frw

frwDobre pomysły na biznes trzeba nagradzać. Tak twierdzi Fundusz Regionu Wałbrzyskiego i organizuje konkurs na najlepszy biznesplan.

 

Dobre pomysły na biznes trzeba nagradzać. Tak twierdzi Fundusz Regionu Wałbrzyskiego i organizuje konkurs na najlepszy biznesplan.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy stworzyć kompletny biznesplan swojej wymarzonej działalności i złożyć go w siedzibie FRW do 27 marca br. Im więcej w nim pasji i oryginalności, tym większe ma szanse na wygraną. Oczywiście nie można zapominać o realności swoich założeń i kwestiach ekonomiczno-finansowych. A spróbować warto, bo do wygrania są czeki o wartościach: 2500 zł, 1500 zł i 1000 zł. frw

– Akcję „Pomysł na biznes” organizujemy z myślą o rozwoju i promocji postaw przedsiębiorczych wśród ludzi młodych, a także osób bezrobotnych. Chcemy zachęcić tych, którzy myślą o założeniu własnej firmy, do podjęcia pierwszych kroków w tym kierunku. Czas na działanie jest wyjątkowo dobry, ponieważ kapitał na rozpoczęcie działalności można pozyskać w ramach rządowego programu „Pierwszy biznes- Wsparcie w starcie” – mówi Robert Jagła, prezes zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.

Konkurs skierowany jest do absolwentów szkół średnich, zawodowych oraz wyższych, którzy w okresie ostatnich 4 lat ukończyli szkołę, do studentów oraz do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy. Wskazówki dotyczące tego co powinien zawierać profesjonalny biznesplan oraz regulamin konkursu, dostępne są na stronie internetowej organizatora- www.frw.pl.

Udział w konkursie należy zgłosić do 13 marca br. odsyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres poczty elektronicznej organizatora- promocja@frw.pl . Biznesplany konkursowe można składać listownie, kurierem lub osobiście w terminie od 16 marca do 27 marca 2015 roku

w siedzibie organizatora, pod adresem- ul. Limanowskiego 15, 58-300 Wałbrzych.

(oprac)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *