Karetka wjechała w słupek

Ratownicy medyczni wraz z lekarzem jechali do pacjentki, która zasłabła na ulicy, ale na interwencję ostatecznie musieli udać się pieszo. Wszystko przez słupek ograniczający wjazd do świdnickiego Rynku, w który wjechała karetka pogotowia.

fot. od czytelnika

Do zdarzenia doszło dzisiaj 19 kwietnia około godziny 10.00. Zespół pogotowia ratunkowego dostał wezwanie do kobiety, która zasłabła w centrum miasta. Karetka próbowała wjechać do świdnickiego Rynku, ale słupek ograniczający wjazd jej to zablokował. – Przeszkoda zaczęła się podnosić nagle, gdy ambulans na sygnale próbował wjechać do Rynku. W efekcie czego pojazd został uszkodzony – relacjonowali świadkowie.

Ostatecznie ratownicy musieli udać się na interwencję pieszo.

Nad całą akcją sprawnie czuwali strażnicy miejscy, który wydali komunikat dla kierowców, aby poruszać się ulicą Grodzką, gdyż przejazd w kierunku świdnickiego Rynku został zablokowany.

To nie pierwszy taki przypadek uszkodzenia słupka w tym miejscu. Przeszkodę przy ulicy Kotlarskiej już wielokrotnie uszkadzali kierowcy samochodów osobowych, a ostatnio w słupek wjechał nawet policyjny radiowóz.

1 thought on “Karetka wjechała w słupek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *