Hard core i punk w Świdnicy (VIDEO)

Szybkie, ale melodyjne utwory i społecznie zaangażowany przekaz łączy 3 zespoły, które w sobotę 16 grudnia zagrały w Klubie Bolko. Wydarzenie połączono ze zbiórką darów dla świdnickiego schroniska dla zwierząt. Na najbardziej hojnych czekały prezenty.

Lazy Class powstało w 2013 roku w Warszawie a już rok później ukazała się ich debiutancka EP-ka „Better Life”. Sporo koncertowali zarówno w Polsce (m.in. wspólna trasa z The Analogs) jak i w Niemczech, Irlandii, Rosji i Białorusi. W 2015 roku ukazał się ich mini-album „Hell of San Domingo” a w Świdnicy zaprezentowali materiał z najnowszej EP-ki „Pressure Rising”.

High Society pochodzą z Drezna i grają wkurzonego, szybkiego punkrocka z melodyjnymi refrenami. Ich pierwsza EP-ka „Burning Streets” ukazała się w 2012 roku a następnie światło dzienne ujrzały splity z Oldfashioned Ideas i Cheap Stuff. Ich najnowsze wydawnictwo to tegoroczne „Fear or Freedom”.

Little Boy to nowa grupa z Górnego Śląska, gdzie hard core trzyma się całkiem mocno. W Świdnicy zagrali materiał z tegorocznego debiutu pt. „Cry”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *