Fundusze na wyciągnięcie ręki

kasa-kom

kasa-komUrząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnych konsultacji na temat funduszy europejskich realizowanych na terenie Dolnego Śląska. W Świdnicy już w środę, 10 grudnia.

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zaprasza do korzystania z bezpłatnych konsultacji na temat funduszy europejskich realizowanych na terenie Dolnego Śląska. W Świdnicy już w środę, 10 grudnia.kasa-kom

Pracownicy dolnośląskich Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich będą pełnić dyżury w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych. W pierwszej połowie grudnia odwiedzą Międzybórz, Kąty Wrocławskie, Świdnicę i Strzelin. Nasze miasto w środę, 10 grudnia – siedziba Urzędu Miejskiego w Świdnicy (ul. Armii Krajowej 49, I piętro, sala nr 128) w godzinach 10.00-13.00.

Podczas konsultacji w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych, będzie można dowiedzieć się na co aktualnie można pozyskać wsparcie z funduszy europejskich i jakie są warunki jego otrzymania. Pracownicy PIFE przedstawią ofertę pożyczek i poręczeń finansowanych z funduszy unijnych dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, a także kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką funduszy europejskich, a w szczególności osoby, które planują założenie działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców.

Konsultacje są bezpłatne.

Stale aktualizowany harmonogram Mobilnych Punktów Informacyjnych na Dolnym Śląsku publikowany jest na stronie www.fundusze.dolnyslask.pl 

Opr. i foto: KOM

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *