Finał Ligi Mistrzów (WYGRAJ BILET)

Wielki finał Ligi Mistrzów sezonu 2018/2019 do zobaczenia już w sobotę 1 czerwca o 20:45 w CINEMA 3D w Świdnicy.

Nikt chyba nie spodziewał się, że to właśnie te dwie drużyny staną do walki w finale. Na pewno nie po pierwszych meczach półfinałowych gdzie zarówno Tottenham jak i Liverpool w oczach większości kibiców byli już za burtą rozgrywek. To co obie drużyny pokazały w rewanżach udowodniło tylko, że w piłce nożnej nie ma rzeczy niemożliwych i każdą stratę można odrobić! Teraz, w angielskim finale na Wanda Metropolitano w Madrycie nie ma wyraźnego faworyta. Przed olbrzymią szansą na historyczny triumf stoi Tottenham który jeszcze nigdy nie wygrał Ligi Mistrzów. Z drugiej strony Jurgen Klopp może w końcu osiągnąć to czego nie udało się w poprzednim finale również z Liverpoolem, ani z Borussią Dortmund w 2013 roku na Wembley.

W tej edycji Ligi Mistrzów mogliśmy doświadczyć już niesamowitych zwrotów akcji, trzymających w napięciu sytuacji czy zaskakujących zakończeń. Zupełnie jak podczas oglądania bardzo dobrego filmu dlatego równie dobrym miejscem do obejrzenia z przyjaciółmi takiego meczu jest kino CINEMA 3D w Świdnicy które przy współpracy z telewizją Polsat pokaże wielki finał. Transmisja odbędzie się w jakości High Definition i dźwięku 5.1!

Bilety dostępne w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Na wydarzenie nie jest prowadzona rezerwacja.

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Mamy dla naszych Czytelników konkurs, w którym można wygrać jedno pojedyncze zaproszenie na Finał w Cinema3D! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie?

PYTANIE:
Ile razy drużyna Tottenhamu dochodziła do finału Ligi Mistrzów?

Prawidłową odpowiedź należy do czwartku 30 maja przesłać na adres konkurs@swidnickie.pl w treści maila należy podać imię, nazwisko i numer telefonu.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *