Dziewiąty raz na zdrowie [FOTO]

Cuda natury i rąk ludzkich można próbować i kupować podczas IX Targów „Zdrowie ma smak”, które właśnie trwają w świdnickim Rynku.

Cuda natury i rąk ludzkich można próbować i kupować podczas IX Targów „Zdrowie ma smak”, które właśnie trwają w świdnickim Rynku.

 

Oficjalnego otwarcia dwudniowej imprezy dokonano w południe 28 sierpnia. Pojawili się na nim przedstawiciele powiatu świdnickiego, miasta, gminy Świdnica i innych gmin oraz posłowie i radni.

Impreza cieszy się dużą popularnością i na stałe wpisała się do kalendarza dolnośląskich imprez związanych z kulinariami i żywieniem. Korzystajmy z tego co natura nam daje – zabrał głos Piotr Federowicz, starosta świdnicki.

Podczas targów, które organizuje powiat świdnicki można kosztować i kupować produkty tradycyjne, bez chemicznych polepszaczy od lokalnych wytwórców.

Na odwiedzających czekają również bezpłatne badania (badanie poziomu cukru i cholesterolu we krwi, pomiar ciśnienia tętniczego, badania densytometryczne w kierunku osteoporozy, badania słuchu), konsultacje ze specjalistami oraz konkursy sportowo-rekreacyjne.

W tym roku wszystko co dobre i zdrowe oferuje 54 wystawców z całej Polski oraz specjalni goście z Czech.

MM

 

{gallery}galerie/150828targi{/gallery}

{fcomment}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *