Dziękujemy i czekamy na więcej. Akcja „Nakarm zwierzaka” trwa!

Nie masz jak dojechać do świdnickiego Schroniska dla Zwierząt, a chciałbyś pomóc bezdomnym psom i kotom? Redakcja „Wiadomości Świdnickich” wychodzi naprzeciw temu problemowi i organizuje zbiórkę najpotrzebniejszych darów. Zbierzmy razem górę karmy! Teraz najbardziej jest potrzebny specjalistyczny pokarm dla kotów nerkowych i cukrzycowych.

Od nowego roku ruszyło Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy. Zespół redakcyjny „Wiadomości Świdnickich” zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnej zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy dla zwierzaków.

Akcja wystartowała kilkanaście dni temu i już są pierwsze efekty. Nie ma dnia, aby do naszej redakcji nie przychodzili ofiarni świdniczanie. Nasi czytelnicy przynieśli już dla zwierzaków mokrą karmę, gadżety i koce. Mamy też żwirki dla kotów i chłonne podkłady, ale cały czas czekamy, bo naszym celem jest zebranie góry karmy!

Do redakcji można przynosić wszystko, głównie karmę mokrą dla psów i kotów, a także żwirki, koce, ręczniki, podkłady chłonne, zabawki i akcesoria. Potrzebna jest także karma specjalistyczna.

Zapraszamy wszystkich już dziś do wspólnej pomocy tym, którzy są najbardziej od nas uzależnieni!

Zbiórka odbywa się w redakcji „Wiadomości Świdnickich” w godzinach od 10.00 do 14.00 od poniedziałku do piątku (al. Niepodległości 3/5 w Świdnicy, II piętro).

Później wspólnie zawieziemy karmę do schroniska i opiszemy akcję na naszych łamach! Wchodzicie w to? Czekamy na Was!

Zespół redakcyjny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *