Dziecko w sporcie

Pragniemy zaprosić wszystkie osoby zainteresowane tematyką sportu dziecięcego na Konferencję Odpowiedzialnego Rodzica, która obędzie się 5 czerwca w Auli I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy o godz. 17.00. W trakcie konferencji odbędą się warsztaty dla rodziców, nauczycieli oraz trenerów, nt. „Jak motywować – wspierać dziecko w działaniach sportowych”, które przeprowadzi Paweł Hoffman – psychoterapeuta, trener zajmujący się tematyka szkoleń blisko od 20 lat.

Organizatorem konferencji jest Sportowy Klub Taekwon-do „Tiger” przy współpracy z Urzędem Miejskim w Świdnicy, Starostwem Powiatowym oraz Akademią Świadomego Rozwoju. Zapisy na wydarzenie odbywają się przez stronę www.skttiger.pl, na której należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Bezpośredni link do zapisów: https://goo.gl/forms/ll0C0k0oLIYvFv932

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja Odpowiedzialnego Rodzica jest elementem podsumowania Programu „Mali Wspaniali” w Świdnicy. W związku z charakterem imprezy warsztaty są otwarte dla osób zainteresowanych tematyką psychologii dziecięcej, psychologii sportu oraz pracą z dziećmi. W związku z rosnącą popularnością projektu w Świdnicy oraz zainteresowaniem tematyki motywacji w sporcie dziecięcym postanowiliśmy stworzyć możliwość rodzicom, nauczycielom oraz trenerom różnych dyscyplin dostępu do tej wiedzy.

Kontakt: 516 175 919 – Tomasz Bohuszewicz – koordynator wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *