Drużyna Wektora zaprasza do wspólnej rywalizacji w 3 RST Półmaratonie Świdnickim

Przyjdź, kibicuj a otrzymasz w prezencie sportową koszulkę.

Większość z Was zna Firmę Wektor od strony stricte komercyjnej, jako podmiot gospodarczy z branży budowlanej. Ta większość ma oczywiście rację, bo jako hurtownia i sklep artykułów budowlanych istniejemy na świdnickim rynku od 1992 roku.

Stale poszerzamy nasz asortyment i intensyfikujemy starania, by satysfakcja Was jako klientów osiągała coraz wyższy poziom. To jest nasz główny cel.

Nieliczni wiedzą jednak, że Wektor, to nie tylko Firma oferująca asortyment dla branży budowlanej, ale to także Firma, która bierze czynny udział w sportowym życiu naszej świdnickiej społeczności.

Tak już mamy, że lubimy wspierać pasje innych i niczym Nasze materiały pomagają rosnąć Waszym nowym domom i mieszkaniom, tak i nasze wsparcie pozwala się realizować sportowo wielu miejscowym klubom i indywidualnym atletom, ponieważ Firma Wektor doskonale wie, że utalentowanym i obiecującym sportowcom warto jest pomagać, by stali się wizytówką Świdnicy, nie tylko na arenie lokalnej, ale także tej ogólnopolskiej, a nawet międzynarodowej.

Stąd też nasze wieloletnie wsparcie, które udzieliliśmy i nadal udzielamy na rzecz m.in. żeńskiej i męskiej siatkówki, ligii futsalu, tenisa ziemnego(organizator i sponsor turnieju Wektor Open). Sponsoring Świdnickiego Klubu Koszykówki męskiej jak i pomoc dla obiecujących sportowców m.in. Krystiana Pniewskiego młodego tenisisty.

Wspieranie lokalnych sportowców i inicjatyw, to także między innymi wspólne bieganie i przeżywanie biegowych endorfin właśnie od środka.

No właśnie, my też kochamy biegać i chcemy ten sport w Świdnicy popularyzować.

Najlepszą do tego okazją i potwierdzeniem jest oczywiście zawsze udział w lokalnych zawodach, np. w 3 RST Półmaratonie Świdnickim.

To właśnie już za kilka dni, 4 listopada, wystawiamy nasz klubowy 3-osobowy WEKTOR team, w którym na dystansie pólmaratonu, pobiegnie wspólnie z kilkutysięczną grupą biegaczy z całej Polski, jak i sporą grupą obcokrajowców, właściciel firmy Wektor- Marek Michalak(na koncie sporo zrobionych kilometrów, wiele ukończonych wyścigów i zgubionych kilogramów), jego córka Dominika(TOTALNY BIEGOWY DEBIUTANT!). Oraz Krzysztof jeden z 3 zięciów, który stale zaraża rodzinę sportowym bakcylem, ponieważ od lat jest zapalonym biegaczem (2x podium w kategorii Powiat Świdnicki na Półmaratonie Ślężańskim=3 i 2 miejsce) a także triatlonistą: m.in. Finiszer Ironman Kopenhaga 2016 (dystans 3.8km pływanie+180km jazda rowerem+42.2Km bieganie), notoryczny „trójkołamacz” w maratonie, nazywany ‘’pieszczotliwie” w rodzinie ‘’Coach’em Heinrich’em’’, bo jako osobisty trener biegania Marka Michalaka i Dominiki jest bardzo wymagający niczym kadra trenerska reprezentacji olimpijskiej NRD z czasów ‘’zimnej wojny’’, a rozpisywane przez niego treningi rzadko należą do łatwych i przyjemnych.

My tam będziemy i będziemy się świetnie bawić bez względu na pogodę.

Będziemy mocno walczyć o nowe życiówki!

Pytanie, czy Wy też biegniecie z Nami?

Jeśli tak, to finiszerów biegu zapraszamy do Naszej hurtowni, gdzie po pochwaleniu się Waszym wynikiem z 3 RST Półmaratonu Świdnickiego, możecie liczyć przy kasie na 15% rabat na nasze towary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *