Dożynki gminy Marcinowice. Czas na zgłoszenia

Tegoroczne dożynki gminy Marcinowice zapowiadają się bardzo atrakcyjnie. Do 7 sierpnia organizatorzy czekają na zgłoszenia wystawców.

Już teraz warto wpisać datę 27 sierpnia 2017 roku do swojego kalendarza. W tym dniu w gminie Marcinowice tradycyjnie odbędzie się święto plonów. Tym razem gospodarzem uroczystości będą Śmiałowice. Organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji dla całych rodzin.

Dokładny plan i szczegółową listę atrakcji poznamy w przyszłym tygodniu, jednak już teraz organizatorzy zdradzają, że w Śmiałowicach pojawią się maszyny rolnicze, stoiska lokalnych artystów i przedsiębiorców, a dla najmłodszych zagroda z wiejskimi zwierzętami i strefa zabawy.

Swoje stanowiska przygotują partnerzy gminy Marcinowice– Starostwo Powiatowe w Świdnicy i Nadleśnictwo Miękinia. Na miejscu imprezy zaparkowany będzie ostebous, w którym każdy uczestnik bezpłatnie będzie mógł wykonać badania kości.

Na scenie usłyszymy największe przeboje muzyki włoskiej Amore Italiano, niezapomnianą ABBĘ i taneczne rytmy Cygańskich Gitar. Nie zabraknie pysznego swojskiego jedzenia, o które zadbają sołectwa i stowarzyszenia z gminy Marcinowice. Tradycją stały się również prezentacje lokalnych artystów, firm i produktów. Zgłoszenia można przesyłać do końca lipca, a szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 74 858 55 33 oraz na stronie

http://www.gok.marcinowice.pl/2017/07/04/dozynki-gminne-2017-w-smialowicach-informacje-dla-wystawcow/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *