Dolnośląska czołówka w świdnickim basenie

Pierwszy raz w historii w Świdnicy odbyły się zawody rangi Dolnośląskiej Ligi Pływackiej klas IV. W piątek, 11 marca o jak najlepsze czasy i miejsca na basenie przy ulicy Równej walczyło 163 zawodniczek i zawodników z czternastu klubów naszego regionu.

neptun6
– To już trzydziesta Dolnośląska Liga Pływacka. Nasze zawody były drugimi w tej edycji, a trzecie, ale klas szóstych odbędą się w Świdnicy 21 kwietnia – mówi Ireneusz Cebula z Neptuna Świdnica, głównego organizatora zawodów. – Uczestnicy byli zachwyceni organizacją oraz faktem, że najlepsi zawodnicy byli nagradzani nie tylko dyplomami, ale również  medalami, statuetkami i upominkami. W tym miejscu należą się podziękowania Urzędowi Miejskiemu w Świdnicy – dodaje działacz Neptuna.
Gospodarze popisali się nie tylko organizacyjnie, ale też sportowo. Dzięki swojej ciężkiej pracy na treningach zawodnicy Neptuna poprawili swoje rekordy życiowe. Wiktoria Bejster w konkurencji 50 m stylem dowolnym zajęła drugie miejsce, a Maja Lęga na 100 m stylem zmiennym była piąta, poprawiając przy tym swoją życiówkę aż o cztery sekundy. W barwach Neptuna pływali również: Aleksandra Wojnowska, Jakub Malczyk, Jan Moląg, Daniel Kłos i Olaf Polański.

2 thoughts on “Dolnośląska czołówka w świdnickim basenie

  1. Tłumów nie było. Organizacja też BARDZO słaba . Szkoda że nie organizował tego pan Kielka on zna się na rzeczy. Medale też na świdnickiej gwiazdce były naprawdę świetne i wyjątkowe, tutaj przeciętne . Neptun lepiej niech się nie bierze za organizację zawodów bo cieniutko to idzie

  2. Tłumów nie było. Organizacja też BARDZO słaba . Szkoda że nie organizował tego pan Kielka on zna się na rzeczy. Medale też na świdnickiej gwiazdce były naprawdę świetne i wyjątkowe, tutaj przeciętne . Neptun lepiej niech się nie bierze za organizację zawodów bo cieniutko to idzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *