Dni Żarowa nadchodzą

Znany discopolowy zespół i uważany za polskiego Justina Timnberlake’a Mrozu zagrają na Dniach Żarowa, które odbędą się w pierwszy weekend czerwca.

Znany discopolowy zespół i uważany za polskiego Justina Timnberlake’a Mrozu zagrają na Dniach Żarowa, które odbędą się w pierwszy weekend czerwca.

„Jak nie my to kto”, „Poza logiką”, „Nic do stracenia” i „O Tobie kochana”, „Bara bara” czy „Kasiu Katarzyno” – to utwory, z których słyną wykonawcy, jacy będą gwiazdami tegorocznego święta Żarowa. Kultowy zespół disco-polo Milano i popularny Mrozu to tylko wstęp do tego, co będzie się działo podczas święta miasta. Dwudniowa impreza rozpocznie się w sobotę, 6 czerwca.

Legendarny zespół Milano w połowie lat dziewięćdziesiątych był jednym z najpopularniejszych zespołów disco-polo. Największą atrakcją dla mieszkańców będzie jednak koncert wokalisty Mrozu. Nie są to jeszcze wszystkie niespodzianki, które przygotowaliśmy z okazji Dni Żarowa. Na scenie zaprezentują się również zespoły grające muzykę taneczną. Nie zabraknie także występów artystycznych przedszkolaków, dzieci i młodzieży z żarowskich placówek oświatowych. Ponadto, zaplanowaliśmy mnóstwo konkursów i zabaw. Na brak atrakcji nie będą mogli również narzekać miłośnicy sportu. Z myślą o nich odbędą się zawody wędkarskie, turnieje koszykówki, tenisa, piłki nożnej i szachowe – zdradza Artur Adamek, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Tradycyjnie już Dni Żarowa rozpocznie uroczysta sesja Rady Miejskiej w piątek, 5 czerwca. Podczas posiedzenia wręczone zostaną odznaczenia „Złoty Dąb” przyznawane zasłużonym mieszkańcom. Młodzieżowa Rada Miejska przyzna również tegoroczne „Maciusie”.

 

Oprac. MM

{fcomment}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *