Da koncert w świdnickim… mieszkaniu (VIDEO)

Rockowy bard – Peter J. Birch w lipcu wyruszy w trasę po… polskich mieszkaniach. Jeden z zaledwie kilku niezwykłych, kameralnych koncertów odbędzie się w Świdnicy.

 

Rockowy bard – Peter J. Birch w lipcu wyruszy w trasę po… polskich mieszkaniach. Jeden z zaledwie kilku niezwykłych, kameralnych koncertów odbędzie się w Świdnicy.

Niecodzienne wydarzenie zaplanowano w sobotę, 11 lipca o godzinie 20.00 w Centrum Edukacji „Edulang”, na pierwszym piętrze budynku dworca PKP Świdnica – Miasto. To może niezupełnie mieszkanie, ale kameralnie na pewno będzie. Limit osób mogących wciąż udział w wydarzeniu to zaledwie 30 osób. – Trasę po mieszkaniach organizujemy od dwóch lat. Przed rokiem jeździliśmy po Polsce północnej. W tym roku będziemy bardziej na południu, między innymi w Świdnicy, Katowicach czy Cieszynie – tłumaczy Bartek „Borówka” Borowicz, menadżer artysty.


https://www.youtube.com/watch?v=FjBlWKU1YBs

Koncerty domowe rządzą się swoimi zasadami. Nie ma biletów wstępów, a goście wrzucają „co łaska” do krążącego po sali kapelusza. Na koncert można przynieść własny alkohol, przekąski, a nawet papcie czy kocyk. Idea jest prosta – ma być miło, swojsko i po „domowemu”.

Kim jest Peter J. Birch – muzyk, który da koncert w Świdnicy? To całkiem aktywny artysta rockowy mający na koncie już dwa albumy i występy w całej Europie. Koncertował na kilku dużych europejskich festiwalach (m. in. Openerze, OFF-ie w Polsce, Poke na Słowacji, Sounds Of Bronkow w Dreźnie czy Melodica w Hamburgu).

Więcej na temat wydarzenia można znaleźć na stronie portalu facebook: https://www.facebook.com/events/947032388672113/

(ram)

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *