Czyje to zwłoki?

karetka

karetkaFunkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie ujawnionych 17 maja 2013 roku na ulicy Wałbrzyskiej w Kamienne Górze zwłok mężczyzny. Do chwili obecnej pomimo wielu wykonanych czynności nie udało się ustalić tożsamości osoby.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie ujawnionych 17 maja 2013 roku na ulicy Wałbrzyskiej w Kamienne Górze zwłok mężczyzny. Do chwili obecnej pomimo wielu wykonanych czynności nie udało się ustalić tożsamości osoby.policja4

RYSOPIS: wiek 45-50 lat, zrost 172 cm, szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemny blond, brak uzębienia.

UBIÓR: grafitowy t-shirt rozmiaru XL z napisem „nx SPORT”, niebieska jenasowa koszula z długim rękawem zapinana na metalowe guziki zatrzaski, czarne klasyczne spodnie w kant, w spodniach brązowy skórzany pasek z metalową sprzączką, pod spodniami krótkie kremowe spodnie marki LEE. Cechą szczególną krótkich spodni są 4 różnokolorowe guziki (różowy, czarny, szary i beżowy), z tyłu kieszeń zapinana na brązowy guzik oraz ślady maszynowego cerowania, ciemno-bordowe sznurowane półbuty, które na spodzie podeszwy mają wytłoczony wizerunek mężczyzny oraz napis „SPECIAL FOOTWER”, granatowo-szare skarpetki z trójkątnym emblematem z napisem „SPORT”.

Zdjęcia osoby dostępne w jednostce prowadzącej poszukiwania.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje dotyczące opisanego mężczyzny proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Kamiennej Górze pod nr tel. 75-744-82-30, dyżurnym 75-744-82-00 lub 997.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *