CLEO w Galerii Świdnickiej!

Już w niedzielę 18 września o godzinie 12:00 zapraszamy wszystkich fanów na wyjątkowe spotkanie z CLEO przy salonie Empik w Galerii Świdnickiej promujące najnowszy album artystki – BASTET! Podczas spotkania z fanami odbędzie się podpisywanie płyt, rozdawanie autografów oraz krótka dyskusja na temat jej najnowszego albumu.

cleo

CLEO – wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka – kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej.

Od samego początku kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R’n’B, Funk i Hip Hop. Zaczęło się od dziecięcej fascynacji wielkimi divami światowej sceny – Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill.

Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel „MY SŁOWIANIE”, który stał się jednym z największych hitów radiowych. Wydana rok później płyta HIPER/CHIMERA która wyprodukował Donatan uzyskała status podwójnej platyny. Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką w sieci, jej profil facebookowy zgromadził ponad 1 370 000 fanów a jej teledyski na YouTube wyświetlono ponad 150 milionów razy. Obecnie Cleo promuje swój najnowszy album BASTET.

Album BASTET do zakupienia w salonie EMPIK w Galerii Świdnickiej!

Cleo-Swidnica-promoDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *