Bomba w komendzie?

policja2

policja2Dwaj gówniarze mieli niezły ubaw, gdy w sobotę wieczorem zdzwonili na komendę policji w Wałbrzychu z informacją, że podłożyli ładunek wybuchowy. Bombiarzy szybko namierzono i złapano. Na szczęście nie przeprowadzono ewakuacji budynku.
Dwaj gówniarze mieli niezły ubaw, gdy w sobotę wieczorem zdzwonili na komendę policji w Wałbrzychu z informacją, że podłożyli ładunek wybuchowy. Bombiarzy szybko namierzono i złapano. Na szczęście nie przeprowadzono ewakuacji budynku.policja4

Jak mówili podczas przesłuchania dwaj nastolatkowie – to był tylko głupi żart. Ale za ten wybryk staną przed sądem rodzinnym. Czternastolatek i o rok starszy jego kolega mieli też szczęście w nieszczęściu. Policja niemal natychmiast po ich telefonie namierzyła sprawców po identyfikacji numeru i złapano dwójkę bombiarzy, którzy przyznali się, że „tylko” żartowali. Dzięki temu uniknięto ewakuacji całego budynku, co kosztuje około 30 tys. zł. Gdyby trzeba było ściągać straż pożarną, pogotowie i saperów koszty akcji musieliby pokryć rodzice dwójki amatorów głupich żartów. Wtedy nie byłoby om do śmiechu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *