Aktorka najszybsza!

Ania_wygranaWAŁBRZYCH. W drugim co do wielkości biegu narciarskim w Polsce, aktorka Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu znowu była najszybsza I zajęła I miejsce!

W drugim co do wielkości biegu narciarskim w Polsce, aktorka Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu znowu była najszybsza i zajęła I miejsce!

Ania_wygrana

Anna Golonka – ubiegłoroczna zwyciężczyni Biegu Gwarków również w tym roku okazała się najlepsza wśród kobiet VIP-ów. Bieg odbywa się corocznie w okolicy schroniska „Andrzejówka” (położone na Przełęczy Trzech Dolin pod szczytem Waligóry 936 m n.p.m. w Górach Suchych – oficjalnie otwarte 21 października 1933 roku) w Rybnicy Leśnej (okolice Wałbrzycha).
Wyścig w różnych kategoriach wiekowych odbywa się na trasach długości 1, 5, 10 i 20 km. Pierwszy Bieg Gwarków zorganizowany został 26 lutego 1978 roku.

Równie wysokie – II miejsce w tej kategorii przypadło Monice Bisek-Grąz, rzecznikowi powiatu wałbrzyskiego.