Akrobaci opanowali lodowisko

Hala lodowiska Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji była areną Międzynarodowego Turnieju Akrobatyki Sportowej o Puchar Prezydent Miasta Świdnica Beaty Moskal-Słaniewskiej. Swój kunszt zademonstrowało ponad 150 zawodników i zawodniczek!

Wspaniale spisali się akrobaci świdnickiej Polonii. 1 miejsce zajęła dwójka mieszana kat.11-16 lat Zuzanna Idziak i Szymon Wolano oraz trójka kobiet kat.13-19 lat Roksana Niedziałkowska, Karolina Kozieł, Amelia Cieślak. Drugą lokatę wywalczyła dwójka kobiet kat.11-16 lat Oliwia Pyka, Sara Niedzielska. Miejsca poza podium zdobyły:trójka kobiet kat.11-16 lat Amelia Opalska, Nicole Bober, Hanna Czoch (4 miejsce), trójka kobiet kat.11-16 lat Marika Pietras, Aleksandra Wolano, Amelia Trelewska (5 miejsce), kat. youth1 dwójki dziewcząt Zofia Lemańska, Nikola Mojsa (5 miejsce), youth1 trójki dziewcząt Anna Kulig, Marika Rudnicka, Zuzanna Cieślak (6 miejsce), kat. youth2 trójki dziewcząt Malwina Kulig, Zofia Kowal, Aleksandra Żygadło (8 miejsce).