ŚKPR wznowił treningi

Czternastu zawodników pojawiło się na pierwszych po urlopach zajęciach drużyny seniorów ŚKPR-u Świdnica. Po spadku do II ligi doszło do wielu zmian. Jest nowy trener i kilku nowych graczy. Są też ubytki.

skpr5

Nowy szkoleniowiec Grzegorz Garbacz premierowe zajęcia ze swoim nowym zespołem poprowadził w poniedziałek, 1 sierpnia. Był między innymi lekki rozruch i gierka w piłkę nożną. Z każdym kolejnym dniem obciążenia będą coraz większe.

Wśród trenujących pojawiło się trzech nowych graczy: rozgrywający Kamil Dziubiński (ostatnio MKS Kalisz) oraz wracający do ŚKPR-u wychowankowie: rozgrywający Piotr Kijek (ostatnio Moto-Jelcz Oława) i Andrzej Brygier (ostatnio Żagiew Dzierżoniów). Przypomnijmy, że boiskowym wzmocnieniem będzie także Garbacz, który pełnił będzie rolę grającego trenera.

Po stronie strat są też cztery nazwiska: Władysław Makowiejew (Real Astromal Leszno), Dmytro Bruy (Wybrzeże Gdańsk ???), Patryk Dziwiński i Christian Motylewski.

Przypomnijmy, że sezon w II lidze rozpocznie się 24 września. W pierwszej kolejce świdniczanie zagrają w Obornikach Śląskich z Borem.

Plan sparingów

19.08 Moto Jelcz Oława – ŚKPR (we Wrocławiu)

25.08 HSG Freiburg (IV liga) – ŚKPR (w Jeleniej Górze)

27.08 Turniej w Świdnicy z udziałem ŚKPR-u, Realu Astromal Leszno i Żagwi Dzierżoniów. Równolegle odbędzie się turniej juniorów młodszych z udziałem tych samych klubów

3.09 Turniej w Lesznie z udziałem Realu Astromal, Chrobrego Głogów i (???)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *