Derby Świdnicy dla Manufaktury

siatkauniwersal

Za nami czwarta kolejka 47 sezonu siatkarskiej ligi TKKF Bolko. Pierwszy raz od kilku lat doszło do derbów Świdnicy, w których Manufaktura zmierzyła się z Pionierami.

3:0 wygrali ci pierwsi, ale sama gra nie była tak jednostronna, jak mógłby wskazywać wynik. Również bez straty seta wygrało swój mecz żarowskie TKKF. Jedyny mecz na dłuższym niż trzy partie dystansie odbył się w Strzegomiu, gdzie Oldboys pokonali 3:1 Płomień Dobromierz.

Tabelę zamykają ekipy Volley Żarów i Bad Boys Strzegom. Obie nie wygrały dotąd nawet jednego seta.

W tym tygodniu odbędzie się jeszcze jedna kolejka. Potem czeka nas przerwa w rozgrywkach do połowy stycznia – informuje Jan Moczała, organizator ligi.

47. Powiatowa Liga Siatkówki TKKF. 4. kolejka (8-11.12): TKKF Żarów – Volley Żarów 3:0, Manufaktura Świdnica – Pionierzy Świdnica 3:0, Cleanet Świebodzice – Bad Boys Strzegom 3:0, Oldboys Strzegom – Płomień Dobromierz 3:1. Mecz zaległy: Płomień – Volley 3:0

1. TKKF Żarów 4 10 11:3
  2. Manufaktura Świdnica (b) 4 10 12:4
  3. Oldboys Strzegom 3 8 9:3
  4. Cleanet Świebodzice (m) 3 7 8:3
  5. Płomień Dobromierz 4 4 6:9
  6. Pionierzy Świdnica (b) 3 3 3:6
  7. Volley Żarów 3 0 0:9
  8. Bad Boys Strzegom 4 0 0:12