ZUMBA dla OREW

zumba orew

zumba orewDziewięciu instruktorów ZUMBA Fitness, kilkaset osób kochających taniec i dobrą zabawę, a co najważniejsze – szczytny cel – tak zapowiada się charytatywny maraton Zumby. W najbliższą sobotę 10 stycznia gorące, latynoamerykańskie rytmy zabrzmią w sali gimnastycznej przy Gimnazjum nr 3 w Świdnicy.

Dziewięciu instruktorów ZUMBA Fitness, kilkaset osób kochających taniec i dobrą zabawę, a co najważniejsze – szczytny cel – tak zapowiada się charytatywny maraton Zumby. W najbliższą sobotę 10 stycznia gorące, latynoamerykańskie rytmy zabrzmią w sali gimnastycznej przy Gimnazjum nr 3 w Świdnicy.zumba plakat

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na cele charytatywne dla dzieci niepełnosprawnych z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego i Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Świdnicy, których ośrodki mieszczą się przy ulicy Mieczysława Kozara-Słobódzkiego. Patronat nad imprezą objęła Beata Moskal-Słaniewska, prezydent Świdnicy. Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby bez względu na wiek, które lubią tańczyć, a przy okazji mogą pomóc.

Tekst i foto (pw)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *