Zostań wolontariuszem!

Chcesz zobaczyć, jak wygląda świat filmu od kuchni? Chcesz mieć wpływ na życie kulturalne w swoim mieście i zdobyć nowe umiejętności? Dołącz do ekipy wolontariuszy jedenastej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” w Świdnicy.

Każdy wolontariusz zostanie odpowiednio przeszkolony, a po festiwalu otrzyma zaświadczenie potwierdzające współpracę.

Chciałbyś zobaczyć, jak wygląda festiwal filmowy „od kuchni”? Chcesz poznać dużo fantastycznych ludzi zakręconych wokół filmu? Jesteś komunikatywny, masz zapał do pracy i trochę wolnego czasu między 18 a 22 kwietnia? Wypełnij formularz i dołącz do ekipy organizacyjnej festiwalu Okiem Młodych! – zachęca Patrycja Strzyżewska, rzeczniczka filmowego festiwalu.

Na wolontariuszy czekają zadania takie jak: obsługa centrum festiwalowego, sal, seansów filmowych i spotkań z twórcami czy opieka nad gośćmi i jury. Będą oni mogli sprawdzić się również przy pomocy w organizacji koncertów i wydarzeń towarzyszących, a także przy obsłudze kawiarenki festiwalowej.

Nabór trwa do 25 marca 2018 r. Należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie festiwalu.

O wynikach naboru organizatorzy poinformują drogą mailową.

Więcej szczegółów na stronie www.okiemmlodych.pl.

Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” odbędzie się w Świdnicy między 18 a 22 kwietnia 2018 r. Na Festiwal zapraszają Świdnicki Ośrodek Kultury i Wrocławska Fundacja Filmowa. Redakcja „Wiadomości Świdnickich” objęła patronat medialny nad wydarzeniem.

(BFG)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *