Zostali Mistrzami Polski i zatańczyli w Paryżu (FOTO)

Małżeństwo ze Świdnicy Anna i Tomasz Wojasowie nie zwalniają tempa i cały czas intensywnie tańczą na parkiecie. Na początku grudnia reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Świata w Paryżu, gdzie zajęli 13. miejsce, a tydzień wcześniej zostali aktualnymi Mistrzami Polski w Tańcach Standardowych!

tancerze

Mistrzostwa Świata WDC 2015 odbyły się od 4 do 6 grudnia w Paryżu. – Dla nas był to debiut na tak wysokiej rangi turnieju. Staraliśmy się zatańczyć jak najlepiej. Na parkiecie były najlepsze pary z całego świata, łącznie z nami reprezentujące swoje kraje, do tańca leciała najlepsza muzyka, a sędziami byli wielokrotni mistrzowie świata i Europy – relacjonuje Tomasz Wojas i dodaje, że ta ocena wcale nie jest przesadzona, bo takie głosy było słychać przed każdym blokiem tanecznym. – Jednym dodawało to pewności siebie,  a innym uginały się nogi.

Świdniczanie zatańczyli w kategorii World Over 40 Senior Ballroom i zajęli 13. miejsce na 50 par. – To wielki sukces jak na debiut – przyznają.

Tydzień wcześniej małżeństwo wzięło udział w Mistrzostwach Polski Południowej w Brzegu Dolnym i zajęło I miejsce w kategorii Senior Standard. Gratulujemy!

(BFG)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *