Znaleziono dużą sumę pieniędzy

policja2

policja2Policjanci z Posterunku w Piławie Górnej są w posiadaniu znacznej ilości pieniędzy, które zostały znalezione w dyskoncie Biedronka. Pracownicy sklepu przekazali banknoty Policji, gdyż nie odnaleźli właściciela zguby. Osoba, która utraciła pieniądze proszona jest o kontakt.
Policjanci z Posterunku w Piławie Górnej są w posiadaniu znacznej ilości pieniędzy, które zostały znalezione w dyskoncie Biedronka. Pracownicy sklepu przekazali banknoty Policji, gdyż nie odnaleźli właściciela zguby. Osoba, która utraciła pieniądze proszona jest o kontakt.
policjant

Pieniądze zostały znalezione w środę 2 stycznia około godz. 12.30 w Piławie Górnej w dyskoncie Biedronka. Pracownicy sklepu, którzy znaleźli pieniądze, usiłowali odnaleźć ich właściciela. Gdy im się to nie udało, przekazali banknoty Policji z prośbą o pomoc.

Osoba, która zgubiła pieniądze, proszona jest o kontakt z Posterunkiem Policji w Piławie Górnej tel. 74-8371-407 lub z Komendą Powiatową Policji w Dzierżoniowie pod numerem telefonu 74-832-22-00, bądź 997.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *