Zmywarka za najcięższą dynię

Konkursy, odkrywanie tajemnic, gry, sadzenie krokusów i dobra zabawa będą towarzyszyły świętu dyni, które zaplanowano na sobotę, 15 października w Wierzbnej. Główną nagrodą w konkursie na najcięższą dynię jest zmywarka firmy Electrolux.

dynia2

Impreza rozpoczyna się o godzinie 14.00 w Wierzbnej przy ulicy Leśnej. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w konkursach na najcięższą dynię, najsmaczniejszą zupę z dyni. Dla dzieci przygotowano konkurs na najładniejszą rzeźbę… oczywiście z dyni. Dynie, zupy i rzeźby będą przyjmowane w dniu imprezy do godziny 15:00. Laureatów konkursu poznamy około godziny 17:00. Ponadto na odkrywanie tajemnic Wierzbnej zaprasza Bogdan Mucha, archeolog, pracownik GCKiS, a na co dzień opiekun Żarowskiej Izby Historycznej. Goście będą mogli wysłuchać historii o najstarszym murowanym zamku rycerskim, który kiedyś stał w Wierzbnej.

Na wydarzenie zapraszają: Burmistrz Żarowa, Leszek Michalak, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, radna Zuzanna Urbanik, sołtys, rada sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenie DR Wierzbna, Ochotnicza Straż Pożarna Wierzbna

GCKiS Żarów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *