Zlikwidowana uprawa konopi

policja1

policja1Kryminalni z dzierżoniowskiej komendy zlikwidowali uprawę konopi indyjskiej i zabezpieczyli między innymi 22 krzaki tej rośliny, z której można by uzyskać ponad pięć kilogramów suszu marihuany. Jej czarnorynkowa wartość to około 150 tysięcy złotych. W środę 1 sierpnia zatrzymanych zostało dwóch młodych mężczyzn, podejrzanych o przestępstwa narkotykowe.

 

Kryminalni z dzierżoniowskiej komendy zlikwidowali uprawę konopi indyjskiej i zabezpieczyli między innymi 22 krzaki tej rośliny, z której można by uzyskać ponad pięć kilogramów suszu marihuany. Jej czarnorynkowa wartość to około 150 tysięcy złotych. W środę 1 sierpnia zatrzymanych zostało dwóch młodych mężczyzn, podejrzanych o przestępstwa narkotykowe.policja

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie w wyniku przeprowadzonych czynności zlikwidowali plantację marihuany i zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu dzierżoniowskiego oraz 29-letniego mieszkańca Ząbkowic Śląskich na gorącym uczynku uprawy konopi indyjskich. Do zatrzymania doszło 1 sierpnia na terenie jednego z kompleksów leśnych w okolicach Dzierżoniowa.

W trakcie przeszukania policjanci ujawnili profesjonalną uprawę konopi indyjskich i zabezpieczyli 22 krzaki tej rośliny o wysokości sięgającej do dwóch metrów. Mężczyźni zostali zaskoczeni przez policjantów w chwili, gdy podlewali hodowane rośliny. Ponadto zatrzymani posiadali przy sobie 1,25 grama marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *