Zderzyły się trzy samochody

wyp

wypNiezachowanie należytej odległości pomiędzy pojazdami było przyczyną zderzenia trzech samochodów w środę 10 października przy ul. Żeromskiego w Bielawie. Przejechania na szczęście uniknęła kobieta, która była na przejściu dla pieszych, kiedy auta na siebie wpadały.

 

Niezachowanie należytej odległości pomiędzy pojazdami było przyczyną zderzenia trzech samochodów w środę 10 października przy ul. Żeromskiego w Bielawie. Przejechania na szczęście uniknęła kobieta, która była na przejściu dla pieszych, kiedy auta na siebie wpadały.wyp

Trzy pojazdy – Citroen, Renault i Mitsubishi – jechały ulicą Żeromskiego w Bielawie. Kiedy 38-letnia kobieta kierująca Citroenem zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, w tył jej pojazdu uderzył Renault kierowany przez 26-letniego mężczyznę. To właśnie on nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami. Natomiast w jego samochód uderzyło z tyłu Mitsubishi kierowane przez 48-letniego mężczyznę.

Potrącenia uniknęła idąca po przejściu dla pieszych 27-letnia kobieta. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Nikt nie wymagał hospitalizacji.

26-letni kierowca samochodu marki Renault został ukarany mandatem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *