Zawiadomił, że chce się zabić

policja1

policja1Szybka interwencja strzegomskich policjantów uratowała życie starszemu mężczyźnie próbującemu popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze ściągnęli mu pętlę z szyi i jeszcze przed przyjazdem karetki przywrócili funkcje życiowe.

Szybka interwencja strzegomskich policjantów uratowała życie starszemu mężczyźnie próbującemu popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze ściągnęli mu pętlę z szyi i jeszcze przed przyjazdem karetki przywrócili funkcje życiowe. policja1

Do zdarzenia doszło wczoraj w Strzegomiu. Desperat sam powiadomił policje, że zamierza targnąć się na życie. – Dyżurny Komisariatu Policji w Strzegomiu z chwilą uzyskania informacji o próbie samobójczej powiadomił patrol na terenie miasta, który rozpoczął niezwłocznie poszukiwania. W efekcie prowadzonych działań, policjanci w pomieszczeniach gospodarczych natrafili na 79-latka, który usiłował odebrać sobie życie – informuje Katarzyna Czepil, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Funkcjonariusze odnaleźli desperata wiszącego na linie. Uwolnili go z pętli i udzielili pierwszej pomocy. Mężczyźnie przywrócono czynności życiowe jeszcze przed przybyciem powiadomionego pogotowia ratunkowego. Karetka przewiozła go do szpitala celem udzielenia pomocy.

Mężczyzna nie wyjawił policjantom powodów, które skłoniły go do próby odebrania sobie życia.

(ram)

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *