Zatrzymano złodziei paliwa

policjant

policjaDzierżoniowscy policjanci ustalili sprawców kradzieży paliwa ze stacji paliw w Niemczy. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Złotego Stoku w wieku 24 i 21 lat.
Dzierżoniowscy policjanci ustalili sprawców kradzieży paliwa ze stacji paliw w Niemczy. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Złotego Stoku w wieku 24 i 21 lat.
policjant

1 maja ubiegłego roku Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie została powiadomiona przez pracowników stacji paliw w Niemczy, że o godz. 14.00 nieznani sprawcy zatankowali paliwo P-95 wartości 300 zł, po czym pospiesznie odjechali nie regulując należności. W toku policyjnych czynności ustalono, że sprawcy poruszali się samochodem marki Audi A8 na wrocławskich numerach rejestracyjnych. Auto zostało skradzione tego samego dnia na terenie sąsiedniego powiatu.

Przełom w sprawie nastąpił w lutym tego roku, kiedy dzierżoniowscy policjanci przy współpracy z policjantami z ząbkowickiej komendy ustalili, że w sprawę mogą być zamieszani dwaj mieszkańcy Złotego Stoku. Wykonane czynności dowodowe potwierdziły, że sprawcami kradzieży są dwaj mężczyźni z tej miejscowości w wieku 24 i 21 lat. Policjanci z obu powiatów sprawdzają obecnie, czy sprawcy nie mają na koncie również innych przestępstw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *