Zatrzymani za kradzież z włamaniem

policja1

policjaDo policyjnego aresztu trafiło dwóch mieszkańców Wałbrzycha. Mężczyźni podejrzewani byli o kradzież z włamaniem do mieszkania. O ich dalszych losach zdecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mieszkańców Wałbrzycha. Mężczyźni podejrzewani byli o kradzież z włamaniem do mieszkania. O ich dalszych losach zdecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.policja1

17 stycznia 2012 roku funkcjonariusze z Komisariatu IV Policji w Wałbrzychu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 i 29-lat. Obaj podejrzewani byli o kradzież z włamaniem do mieszkania przy ulicy Dojazdowej w Wałbrzychu.

Mężczyźni wykorzystując nieobecność domowników, przystawili drabinę do okna mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze i po wybiciu szyby weszli do środka. Z mieszkania ukradli piecyk, butlę gazową, radio i narzędzia budowlane, wszystko wartości około 900zł. Gdy z łupem opuszczali mieszkanie natknęli się na jednego z domowników. Mężczyźni widząc go uciekli.

Policjanci powiadomieni o zdarzeniu natychmiast podjęli czynności zmierzające do zatrzymania sprawców. W czasie penetracji terenu zauważono dwóch mężczyzn odpowiadających podanemu rysopisowi. Sprawcami okazali się 23 i 26-letni mieszkańcy Wałbrzycha.

Obaj panowie spędzili noc w policyjnym areszcie. O ich dalszych losach zdecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *