Zatrzymane prawa jazdy i dowody rejestracyjne

Sześćdziesiąt jeden skontrolowanych pojazdów, czterdzieści wykroczeń związanych z przekroczeniem prędkości przez kierujących. W trzydziestu siedmiu przypadkach kierowcy ukarani zostali mandatami karnymi.To efekt akcji „prędkość” prowadzonej na drogach powiatu świdnickiego.

policja2

– Policjanci zatrzymali 2 prawa jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Zdecydowanie za szybko jechała 31-letnia kobieta kierująca samochodem renault megane oraz 32-letni mężczyzna kierujący samochodem VW golf. Oba przypadki miały miejsce w Świdnicy na ul.Esperantystów – mówi podkom. Agata Oleśkiewicz.

Policjanci zatrzymali również 2 dowody rejestracyjne pojazdów. Funkcjonariusze ujawnili i skontrolowali także: jednego kierującego samochodem znajdującego się w stanie nietrzeźwości (ponad 2 promile alkoholu) , 1 osobę, która kierowała samochodem pomimo obowiązującej decyzji starosty o zatrzymaniu prawa jazdy, dwie osoby, które kierowały samochodami pomimo wydanej decyzji przez starostę o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami oraz jedną osobę, która naruszyła sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *