Zatańcz w maratonie Zumby

zumba

zumbaZainspirowana latynoskimi rytmami, fuzja tańca i aerobiku robi furorę w świecie fitness. Poprzez dobrą zabawę Zumba kształtuje sylwetkę, napawa optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie. Jeśli potrzebujesz dawki wiosennej energii, weź udział w ZUMBA FITNESS PARTY. Start 13 kwietnia o godz. 17.00 w hali wałbrzyskiego OSiR-u.

Zainspirowana latynoskimi rytmami, fuzja tańca i aerobiku robi furorę w świecie fitness. Poprzez dobrą zabawę Zumba kształtuje sylwetkę, napawa optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie. Jeśli potrzebujesz dawki wiosennej energii, weź udział w ZUMBA FITNESS PARTY. Start 13 kwietnia o godz. 17.00 w hali wałbrzyskiego OSiR-u.zumba

Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka. To wszystko stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa do zabawy. Składa się na nią bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist …. i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *