Zaproś księdza na kolędę

Istnieje jeszcze możliwość zaproszenia kapłana na indywidualną kolędę. Z tyłu kościoła wystawione są kartki zaproszeń, można je wypełnić i złożyć w zakrystii.

DRODZY PARAFIANIE !
Czas Świąt Bożego Narodzenia jest dla nas wszystkich momentem szczególnym. Odkrywamy w nim prawdę o Bogu, który w prostocie i cichości przychodzi dla i do każdego z nas. Jego przyjście na świat jest znakiem Bożej miłości wobec każdego z nas. Święty Jan w swoim liście wyraził tę prawdę słowami: Bóg pierwszy nas umiłował. Przyszedł, by dać nam życie. Nic nie zabrać, lecz ofiarować. Ten właśnie moment przeżywamy i odkrywamy w okresie świąt Narodzenia Pańskiego.

Na przełomie roku jako wasi duszpasterze odwiedzamy was w waszych domach. Modląc się z wami prosimy o Boże błogosławieństwo i opiekę dla waszej rodziny. Dzięki tej wizycie możemy także  z wami porozmawiać o ważnych dla was sprawach, poznać wasze radości i troski życia codziennego.

Boże błogosławieństwo, wspólna modlitwa i spotkanie z wami to najważniejszy cel i sens wizyty duszpasterskiej.

Ze względu na czas epidemii w tym roku wizyta duszpasterska będzie miała następującą formę: Odwiedzimy w tym roku tylko i wyłącznie te rodziny, które przekażą nam wypełnione zgłoszenia. Jeśli chcielibyście, by kapłan odwiedził waszą rodzinę w domu w ramach wizyty duszpasterskiej prosimy o wypełnienie zgłoszenia.

Wypełnione kartki należy przynieść do zakrystii, do soboty 16 stycznia 2021 r.

Wizyta będzie odbywać się z zachowaniem zasad sanitarnych.

Prosimy was o spokojne przemyślenie i podjęcie decyzji o wizycie duszpasterskiej w tym roku. Pamiętajcie, iż taka wizyta jest możliwa także w ciągu roku w dogodnym dla was czasie. Zawsze także możecie poprosić o Mszę świętą w intencji waszej rodziny.

Przede wszystkim zapewniamy was o naszej modlitwie i pamięci o was i waszych bliskich. Niech dobry Bóg, który przychodzi dla naszego ocalenia wspiera was  i waszych bliskich każdego dnia.

Termin wizyty zostanie podany w niedzielę 17 stycznia 2021 w ogłoszeniach parafialnych i na stronie internetowej.

Pobierz zaproszenie na kolędę w wersji .pdf

WASI DUSZPASTERZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *