Zaprezentuj wiersz i wygraj pieniądze!

 

Przed nami coroczny Turniej Jednego Wiersza organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świdnicy. Do wygrania jest 1200 złotych! Jak je zdobyć?

Uczestnicy, którzy ukończyli 16. rok życia, wystarczy, że przyjdą w sobotę, 25 listopada do biblioteki i o godzinie 14.00 zaprezentują utwór literacki własnego autorstwa, a mają szansę na zdobycie sporej sumy pieniędzy. – Nagroda główna wynosi 1200 złotych, z tym, że jury ma prawo podjąć decyzję o jej podziale – zaznaczają organizatorzy.

To ważny punkt Biesiady Literackiej, która kolejny raz odbędzie się w świdnickiej MBP.

(BFG)

Regulamin Turnieju Jednego Wiersza

 1. Organizatorem Turnieju jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida w Świdnicy.

 1. Turniej odbędzie się 25 listopada (sobota) 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy, ul. Franciszkańska 18. Początek o godz. 14.00.

 2. Jedyną formą uczestnictwa w konkursie jest osobiste stawienie się i prezentacja utworów literackich własnego autorstwa. Warunkiem uczestnictwa w Turnieju jest ukończenie 16. roku życia.

 3. Organizator, w wyjątkowych przypadkach, może wyrazić zgodę na prezentację w konkursie utworu przez osobę wskazaną przez autora.

 4. Rejestracja uczestników odbędzie się w dniu Turnieju w godz. 12.30 – 13.30.Podczas rejestracji należy okazać dokument tożsamości oraz przekazać organizatorowi 3 egzemplarze utworu w formie maszynopisu lub wydruku komputerowego, który będzie prezentowany w konkursie.

 5. W Turnieju mogą być prezentowane wyłącznie utwory własnego autorstwa napisanego w języku polskim, które nie były nagradzane w innych konkursach literackich i nie były drukowane w ogólnopolskich i regionalnych czasopismach literackich oraz publikacjach książkowych (również elektronicznych).

 6. Inne formy publikacji (np. w Internecie) nie wykluczają możliwości prezentacji utworu w konkursie.

 7. Utwory prezentowane w konkursie nie mogą przekroczyć 100 wersów, a prezentacja nie może przekroczyć 2 minut.

 8. Organizator nie ogranicza tematyki prezentowanych utworów.

 9. Nagroda Główna Turnieju Jednego Wiersza wynosi 1200 złotych. Jury ma prawo podjąć decyzję o podziale nagrody.

 10. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 25 listopada (sobota) 2017r. godz.17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy, ul. Franciszkańska 18.

 11. Ostateczna interpretacja Regulaminu należy do Organizatora.

 12. Dodatkowe informacje o konkursie pod numerem tel. 74 640 09 46.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *