Złapali wampira z Wałbrzycha

antyter2

antyter2Policja głośno o tym nie mówiła, ale w lutym i marcu po mieście grasował groźny bandzior. Napadał na starsze kobiety i okradał ze wszystkiego, co miały. Działał w różnych częściach Wałbrzycha. Na szczęście 32-latek wpadł już w ręce policji.

Policja głośno o tym nie mówiła, ale w lutym i marcu po mieście grasował groźny bandzior. Napadał na starsze kobiety i okradał ze wszystkiego, co miały. Działał w różnych częściach Wałbrzycha. Na szczęście 32-latek wpadł już w ręce policji.wiezienie2

Wałbrzyszanin został oskarżony o serię napadów na kobiety w podeszłym wieku. Ofiarami padło w sumie 9 pań w różnych dzielnicach – na Podzamczu, Piaskowej Górze, ale też na Sobięcinie i Starym Zdroju. Mechanizm działania był zawsze ten sam. Oskarżony obserwował starsze kobiety, a następnie szedł za nimi. Gdy nadarzyła się okazja atakował. Przewracał ofiary, zabierał pieniądze i cenne przedmioty: dokumenty, karty do bankomatów i telefony komórkowe. Jak ustalili policjanci sprawca utrzymywał się z tego typu przestępstw. W końcu 32-latek wpadł „u siebie” na Piaskowej Górze. Trafił do aresztu. Za napady i kradzieże grozi mu nawet 12 lat za kratami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *