„Za długo panowie byli grzeczni”. Kabaret Moralnego Niepokoju w Świdnicy [KONKURS]

Kabaret Moralnego Niepokoju oraz AGENCJA ARTYSTYCZNA ART zapraszają na premierowy program „ZA DŁUGO PANOWIE BYLI GRZECZNI”. Występ odbędzie się 11.09.2021 o godz. 16:00 (sobota). Weź udział w konkursie i zdobądź bilety!

„Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju, który trwa około dwie godziny i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest/było coś takiego jak jakaś pandemia. Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret komentuje życie. Są tu rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko, córka, która sprawia kłopoty ojcu, ojciec, który zadręcza córkę, mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki, małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać. Jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z tym zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? 

A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna. Na koniec bisy, a tam – największe hity. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny  premierowego  programu. Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

Zamówienia biletów zbiorowych na występ pod nr telefonu: 693-062-880. – Wystawiamy faktury VAT, dostarczamy bilety z fakturą pod wskazany adres, płatność do uzgodnienia. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące imprezy pod wyżej wymienionym numerem telefonu – mówi Sebastian Ciupiński z Agencji Artystycznej ART.


KONKURS

Chcesz obejrzeć najnowszy program kabaretu? Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia!

Na adres wiadomosci@swidnickie.pl wyślij odpowiedź na pytanie „Jaki skład ma obecnie Kabaret Moralnego Niepokoju?”. Podaj imię i nazwisko oraz numer telefonu (do wiadomości redakcji) z dopiskiem „Wyrażam zgodę na udział w konkursie Wiadomości Świdnickich”. Na odpowiedzi czekamy do 31 sierpnia do końca dnia. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie 1 września.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *