Z zazdrości chciała zabić

sad

sadBielawscy Policjanci zatrzymali 27-letnią mieszkankę Bielawy podejrzaną o usiłowanie zabójstwa kobiety oraz uszkodzenie ciała dwóch innych osób. Tłem całego zajścia była zazdrość o mężczyznę. Sąd tymczasowo aresztował podejrzaną na okres trzech miesięcy. Teraz za usiłowanie zabójstwa grozi jej surowa kara powyżej ośmiu lat pozbawienia wolności.

Bielawscy Policjanci zatrzymali 27-letnią mieszkankę Bielawy podejrzaną o usiłowanie zabójstwa kobiety oraz uszkodzenie ciała dwóch innych osób. Tłem całego zajścia była zazdrość o mężczyznę. Sąd tymczasowo aresztował podejrzaną na okres trzech miesięcy. Teraz za usiłowanie zabójstwa grozi jej surowa kara powyżej ośmiu lat pozbawienia wolności.wiezienie

10 września tuż przed godziną 15.00 oficer dyżurny Komisariatu Policji w Bielawie otrzymał zgłoszenie o zaatakowaniu przez kobietę trzech osób, z których jedna odniosła m.in. poważne obrażenia głowy. Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że sprawczyni posłużyła się tasakiem. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie udali się policjanci, którzy w wyniku podjętych tam działań zatrzymali podejrzaną o te czyny kobietę. Okazała się nią 27-letnia mieszkanka Bielawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *