Z samolotu do aresztu

policja1

policja1Przyleciał z Liverpoolu do Wrocławia. I niestety trafił do aresztu. Mieszkańca Głuszycy, poszukiwanego za kradzież zatrzymała Straż Graniczna.

 

Przyleciał z Liverpoolu do Wrocławia. I niestety trafił do aresztu. Mieszkańca Głuszycy, poszukiwanego za kradzież zatrzymała Straż Graniczna.policja

W minioną środę, Funkcjonariusze Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej podczas kontroli na wrocławskim lotnisku zatrzymali mieszkańca Głuszycy. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym. Policja prowadziła jego sprawę z powodu czynu z art. 278§1 kodeksu karnego, czyli kradzieży. Zatrzymany przez Straż Graniczną przestępca trafił do aresztu śledczego we Wrocławiu.

-W tym roku funkcjonariusze SOSG realizując czynności zlecone prowadzili czynności wobec 200 osób – część z nich osadzono w areszcie śledczym, cześć była poszukiwana listami gończymi lub w celu ustalenia ich miejsca pobytu do celów prawnych – opowiada por. SG Renata Sulima Rzecznik Prasowy Komendanta Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *