Z prezentami do najmłodszych pacjentów

Świdniccy funkcjonariusze w asyście Niebieskiego Mikołaja i Komisarza Lwa odwiedzili najmłodszych pacjentów.

Z okazji przypadających Mikołajek małych pacjentów świdnickiego szpitala Latawiec odwiedzili niecodzienni goście – funkcjonariusze świdnickiej komendy w towarzystwie Niebieskiego Świętego Mikołaja oraz policyjnej maskotki Komisarza Lwa. Oczywiście mieli dla najmłodszych podarunki.

Puzzle, gry, zabawki edukacyjne i pluszaki trafiły do najmłodszych pacjentów szpitala, którzy mogli na chwilę zapomnieć o chorobie – mówi st. sierż. Magdalena Ząbek, oficer prasowy KPP w Świdnicy i dodaje: – Niebieski Święty Mikołaj oraz Komisarz Lew, który pełnił służbę po raz pierwszy w nowym mundurze, rozdawali upominki ufundowane przez panią prezydent Świdnicy, starostę świdnickiego i panią wójt oraz radnych gminy Świdnica.

Do dzieci, które nie były na spotkaniu i musiały pozostać na swoich łóżkach Komisarz Lew oraz Niebieski Mikołaj z workami prezentów przyszli osobiście.

Tego dnia w szpitalu nie było dziecka, które na chwilę nie zapomniałoby o swojej chorobie. Dla policjantów uśmiech maluchów był bezcenny.

(KPP Świdnica)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *