Z miłości dwa razy dźgnęła go nożem

apol1

apol1Bielawa. Do niecodziennego zdarzenia doszło w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w Parku Miejskim w Bielawie. Pijana 24-letnia kobieta dwukrotnie ugodziła nożem swojego 31-letniego chłopaka. Kobieta usłyszała już zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w Parku Miejskim w Bielawie. Pijana 24-letnia kobieta dwukrotnie ugodziła nożem swojego 31-letniego chłopaka. Kobieta usłyszała już zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.apol1

26 grudnia o godz. 21.40 oficer dyżurny z Komisariatu Policji w Bielawie odebrał zgłoszenia o awanturze pomiędzy pijaną parą w parku. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie udał się patrol policji, który ustalił, że 24- letnia mieszkanka Bielawy mając ponad 4 promile alkoholu w trakcie sprzeczki ze swoim chłopakiem dwukrotnie zadała mu ciosy nożem.

W wyniku tego zajścia 31- letni bielawianin doznał dwóch ran ciętych lewego ramienia. Pokrzywdzonemu udzielono niezbędnej pomocy medycznej bez potrzeby hospitalizacji. Młoda kobieta usłyszał zarzut uszkodzenia ciała z użyciem niebezpiecznego narzędzia, do popełnienia którego przyznała się. Na swoje usprawiedliwienia podała kłótnie z chłopakiem oraz stan upojenia alkoholowego.

td-24.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *